YHTEYSTIEDOT

Suomen YMCA:n Liitto vastaa kansallisista asioista.

Laskutustiedot löytyvät tästä.

YMCA:n paikallisyhdistysten yhteystiedot löytyvät tästä.

PÄÄSIHTEERI

Juha Virtanen
juha.virtanen@ymca.fi
040 5522 737

VIESTINTÄVASTAAVA

Silja-Kaisa Pöyliö
silja-kaisa.poylio@ymca.fi
040 7765 463

KANSAINVÄLISEN TYÖN SUUNNITTELIJA

Milla Mäkinen
milla.makinen@ymca.fi
040 8671 609

Kehitysyksikkö

KEHITYSJOHTAJA

Ari Inkinen
ari.inkinen@ymca.fi
040 0411 690

KOORDINAATTORI

Tuire Silvennoinen
tuire.silvennoinen@ymca.fi
050 578 0758

KOORDINAATTORI

Miku Aalto
miku.aalto@ymca.fi
050 343 9690

Suomen NMKY:n Urheiluliitto

Tukee paikallisyhdistysten urheilutoimintaa
sekä vastaa kansainvälisistä urheiluun liittyvistä asioista.

SUOMEN NMKY:N URHEILULIITON
TOIMINNANJOHTAJA

Risto Koikkalainen
risto.koikkalainen@ymca.fi
045 2748 300

PROJEKTIVASTAAVA
HÖNTSÄ – SILTA ETEENPÄIN!

Kristofer Clement
kristofer.clement@ymca.fi
040 1461 941

Liittohallitus

Markku Sointu
NP – puheenjohtaja
markku.sointu@ylojarvi.fi
p. 040 777 8282

Jenni Enqvist
NVP – varapuheenjohtaja
jenni.enqvist@ymca.fi
p. 040 801 8394

Hannu Rättö
NBM – hallituksen jäsen
hannu.ratto@gmail.com

Pentti Miettinen
NBM – hallituksen jäsen
pena.miettinen@gmail.com
p. 050 301 8786

Iina Salmi
NBM – hallituksen jäsen
iina.salmi@ymca.fi
p. 0400 50 2076

Ilpo Lahdenkauppi
NBM – hallituksen jäsen
ilpo.lahdenkauppi@tunmky.fi
p. 050 344 7720

Harri Lindblom
NBM – hallituksen jäsen
harri@lindblom.pro
p. 040 576 5270

Jan-Erik Lindroos
NVP– varapuheenjohtaja
jani.lindroos@ymca.fi
p. 040 966 0133

Otto Vainio
NBM – hallituksen jäsen
ottotvainio@gmail.com
p. 050 325 4303

Jussi Kuusniemi
NBM – hallituksen jäsen
jussi.kuusiniemi@vsk-law.com