YHTEYSTIEDOT

Suomen YMCA:n Liitto

juha_1_web

Juha Virtanen
Pääsihteeri

juha.virtanen@ymca.fi
040 552 2737

martiina_web

Martiina Woodson
Viestintävastaava

martiina.woodson@ymca.fi
044 321 3543

milla_web

Milla Mäkinen
Kansainvälisen työn asiantuntija

milla.makinen@ymca.fi
040 867 1609

liisa_web

Liisa Nerg
Hankesuunnittelija

liisa.nerg@ymca.fi
040 128 3807

tuire_web

Tuire Silvennoinen
Hankekoordinaattori

tuire.silvennoinen@ymca.fi
050 533 9999

miku_web

Miku Aalto
Hankekoordinaattori

miku.aalto@ymca.fi
050 343 9690

Screenshot 2021-01-21 at 23.19.08

Kaisa Strömberg
Hanketyön ja vapaaehtoistoiminnan koordinaattori

kaisa.stromberg@ymca.fi
041 544 8292

Suomen NMKY:n Urheiluliitto

Tukee paikallisyhdistysten urheilutoimintaa ja vastaa kansainvälisistä urheiluun liittyvistä asioista.

risto_web

Risto Koikkalainen
Suomen NMKY:n Urheiluliiton toiminnanjohtaja

risto.koikkalainen@ymca.fi
045 274 8300

KÄYNTIOSOITE

Suomen YMCA:n Liitto
Suomen NMKY:n Liitto ry
Liisankatu 27 A 4
00170 Helsinki

Laskutusosoite

Suomen NMKY:n Liitto ry
OSTOLASKUT
PL 55
20811 TURKU

Verkkolaskuosoite

Suomen NMKY:n Liitto ry
Y-tunnus 0315207-7
osoite 003703152077
välittäjän tunnus 003708599126

välittäjä Liaison Technologies

YMCA:n paikallisyhdistysten yhteystiedot löytyvät tästä.

Suomen NMKY:n Urheiluliiton laskutusosoite

Suomen NMKY:n Urheiluliitto ry
OSTOLASKUT
PL 55
20811 TURKU

Verkkolaskuosoite
Suomen NMKY:n Urheiluliitto ry
Y-tunnus 0222455-0
osoite 003702224550
välittäjän tunnus 003708599126
välittäjä Liaison Technologies

Liittohallitus

Markku Sointu
NP – puheenjohtaja
markku.sointu@ylojarvi.fi
+358 40 777 8282

Jenni Enqvist
NVP – varapuheenjohtaja
jenni.enqvist@ymca.fi
+358 40 801 8394

Monika Autio
NBM – hallituksen jäsen
monika.autio@gmail.com
+358 50 551 44 66

Hannu Rättö
NBM – hallituksen jäsen
hannu.ratto@gmail.com
+358 40 532 6969

Iina Salmi
NBM – hallituksen jäsen
iina.salmi@ymca.fi
+358 400 50 2076

Jan-Erik Lindroos
NVP – varapuheenjohtaja
jani.lindroos@ymca.fi
+358 40 966 0133

Timo Martiskainen
NBM – hallituksen jäsen
timo.martiskainen@hel.fi
+358 400 497 584

Harri Lindblom
NBM – hallituksen jäsen
harri@lindblom.pro
+358 40 576 5270

Otto Vainio
NBM – hallituksen jäsen
ottotvainio@gmail.com
+358 50 325 4303

Hanna Koskela
NBM – hallituksen jäsen
hanna.koskela@ymca.fi