Yhteystiedot

juha_1_web

Juha Virtanen

Suomen YMCA:n liiton pääsihteeri

juha.virtanen@ymca.fi
+358 40 552 2737

risto_web

Risto Koikkalainen

Suomen NMKY:n Urheiluliiton toiminnanjohtaja

risto.koikkalainen@ymca.fi
+358 45 274 8300

martiina_web

Martiina Woodson

Viestintävastaava

martiina.woodson@ymca.fi
+358 44 321 3543

milla_web

Milla Mäkinen

Kansainvälisen työn asiantuntija

milla.makinen@ymca.fi
+358 40 867 1609

tuire_web

Tuire Silvennoinnen

Hankekoordinaattori

tuire.silvennoinen@ymca.fi
+358 50 533 9999

miku_web

Miku Aalto

Hankekoordinaattori

miku.aalto@ymca.fi
+358 50 343 9690

liisa_web

Liisa Nerg

Hankesuunnittelija (vanhempainvapaalla)

liisa.nerg@ymca.fi
+358 40 128 3807

kaisa

Kaisa Strömberg

Hanketyön ja vapaaehtoistoiminnan koordinaattori

kaisa.stromberg@ymca.fi
+358 41 544 8292

Daniela Miller

Kansainvälisen työn suunnittelija

daniela.miller@ymca.fi
+358 400 688 650

Käyntiosoite

Suomen YMCA:n Liitto
Suomen NMKY:n Liitto ry

Liisankatu 27 A 4
00170 Helsinki

Suomen NMKY:n Urheiluliitto ry

Liisankatu 27 A 4
00170 Helsinki

Laskutusosoitteet

Suomen NMKY:n Liitto ry
OSTOLASKUT
PL 55
20811 TURKU

Verkkolaskuosoite

Suomen NMKY:n Liitto ry

Y-tunnus 0315207-7
osoite 003703152077
välittäjän tunnus 003708599126

välittäjä Liaison Technologies

Suomen NMKY:n Urheiluliitto ry
OSTOLASKUT
PL 55
20811 TURKU

Verkkolaskuosoite

Suomen NMKY:n Urheiluliitto ry
Y-tunnus 0222455-0
osoite 003702224550
välittäjän tunnus 003708599126
välittäjä Liaison Technologies

Liittohallitus

Markku Sointu
NP – puheenjohtaja
markku.sointu@ylojarvi.fi
+358 40 777 8282

Jenni Enqvist
NVP – varapuheenjohtaja
jenni.enqvist@ymca.fi
+358 40 801 8394

Monika Autio
NBM – hallituksen jäsen
monika.autio@gmail.com
+358 50 551 44 66

Hannu Rättö
NBM – hallituksen jäsen
hannu.ratto@gmail.com
+358 40 532 6969

Iina Salmi
NBM – hallituksen jäsen
iina.salmi@ymca.fi
+358 400 50 2076

Jan-Erik Lindroos
NVP – varapuheenjohtaja
jani.lindroos@ymca.fi
+358 40 966 0133

Timo Martiskainen
NBM – hallituksen jäsen
timo.martiskainen@hel.fi
+358 400 497 584

Harri Lindblom
NBM – hallituksen jäsen
harri@lindblom.pro
+358 40 576 5270

Otto Vainio
NBM – hallituksen jäsen
ottotvainio@gmail.com
+358 50 325 4303

Hanna Koskela
NBM – hallituksen jäsen
hanna.koskela@ymca.fi