YHTEYSTIEDOT

Suomen YMCA:n Liitto

juha_1_web

PÄÄSIHTEERI

Juha Virtanen
juha.virtanen@ymca.fi
040 552 2737

martiina_web

VIESTINTÄVASTAAVA

Martiina Woodson
martiina.woodson@ymca.fi
044 321 3543

milla_web

KANSAINVÄLISEN TYÖN SUUNNITTELIJA

Milla Mäkinen
milla.makinen@ymca.fi
040 867 1609

tuire_web

KOORDINAATTORI

Tuire Silvennoinen
tuire.silvennoinen@ymca.fi
050 533 9999

miku_web

KOORDINAATTORI

Miku Aalto
miku.aalto@ymca.fi
050 343 9690

liisa_web

HANKETYÖN SUUNNITTELIJA

Liisa Nerg
liisa.nerg@ymca.fi
040 128 3807

Suomen NMKY:n Urheiluliitto

Tukee paikallisyhdistysten urheilutoimintaa ja vastaa kansainvälisistä urheiluun liittyvistä asioista.

risto_web

SUOMEN NMKY:N URHEILULIITON
TOIMINNANJOHTAJA

Risto Koikkalainen
risto.koikkalainen@ymca.fi
045 274 8300

KÄYNTIOSOITE

Suomen YMCA:n Liitto
Suomen NMKY:n Liitto ry
Liisankatu 27 A 4
00170 Helsinki

Laskutusosoite

Suomen NMKY:n Liitto ry
OSTOLASKUT
PL 55
20811 TURKU

Verkkolaskuosoite

Suomen NMKY:n Liitto ry
Y-tunnus 0315207-7
osoite 003703152077
välittäjän tunnus 003708599126

välittäjä Liaison Technologies

YMCA:n paikallisyhdistysten yhteystiedot löytyvät tästä.

Suomen NMKY:n Urheiluliiton laskutusosoite

Suomen NMKY:n Urheiluliitto ry
OSTOLASKUT
PL 55
20811 TURKU

Verkkolaskuosoite
Suomen NMKY:n Urheiluliitto ry
Y-tunnus 0222455-0
osoite 003702224550
välittäjän tunnus 003708599126
välittäjä Liaison Technologies

Liittohallitus

Markku Sointu
NP – puheenjohtaja
markku.sointu@ylojarvi.fi
p. 040 777 8282

Jenni Enqvist
NVP – varapuheenjohtaja
jenni.enqvist@ymca.fi
p. 040 801 8394

Hannu Rättö
NBM – hallituksen jäsen
hannu.ratto@gmail.com

Pentti Miettinen
NBM – hallituksen jäsen
pena.miettinen@gmail.com
p. 050 301 8786

Iina Salmi
NBM – hallituksen jäsen
iina.salmi@ymca.fi
p. 0400 50 2076

Timo Martiskainen
NBM – hallituksen jäsen
timo.martiskainen@hel.fi

Harri Lindblom
NBM – hallituksen jäsen
harri@lindblom.pro
p. 040 576 5270

Jan-Erik Lindroos
NVP– varapuheenjohtaja
jani.lindroos@ymca.fi
p. 040 966 0133

Otto Vainio
NBM – hallituksen jäsen
ottotvainio@gmail.com
p. 050 325 4303

Hanna Koskela
NBM – hallituksen jäsen
hanna.koskela@ymca.fi